Představujeme TOP 5 prostorů v Praze na firemní večírek

Co se týká větších firemních eventů, prosinec je nejvytíženějším měsícem z celého roku. Firmy bilancují a zároveň se již postupně navozuje vánoční atmosféra. Znamená to ale také problémy spojené s výběrem prostoru, o které je rvačka. Proto je na to potřeba myslet již nyní, kdy sluníčko teprve pořádně vylezlo.

Sestavili jsme pro vás výběr TOP 5 prostorů na firemní večírek, abyste si mohli ještě pohodlně vybrat termín a následně se už jen starat o to, co si na akci dáte dobrého.

                                 1. Empire Hall ve Slovanském domě

Jeden z největších sálů v Praze nabízí přes 1 400 m2 elegantních eventových prostor v historické budově Slovanský Dům - přímo v centru Prahy. Designově je to čistá klasika. Díky své velikosti a flexibilitě prostoru lze každý večer udělat naprosto unikátním. 

                                         2. Clash bar v hotelu NYX

Pronajměte si prosvětlené konferenční prostory s originálním designem kousek od Václavského náměstí. Místo je vhodné pro konference, firemní akce, večírky, business meetingy, tiskovky nebo módní přehlídky. 

K dispozici je sál o velikosti 337 m2 a kapacitě cca 200 osob v party uspořádání, nebo maximálně 100 osob na sezení. Dále můžete využít přilehlý salonek o velikosti 88 m2 a kapacitě až 30 osob. Při využití obou prostorů je celková kapacita až 250 osob v závislosti na individuální akci.

                              3. Industriální prostor Endorfin ve Vršovicích

Hlavní sál + chodba

Plánujete akci pro své kolegy nebo obchodní partnery? Máme pro vás originální prostor v industriálním stylu, kam se vejde až 150 osob! Místo je ideální na večírky, teambuildingy, prezentace a konference.

                            4. Club Swim ve funkcionalistické pasáži

Prostor nabízí realizaci výjimečných akcí v prostředí funkcionalistického interiéru, který je součástí  jedné z architektonicky nejhodnotnějších pražských pasáží od Eugena Rosenberga. Klubový prostor je umístěn v podzemní části a nabízí členitější dispozice. Dominuje zde taneční parket v podobě bazénu, který je místem i pro zážitkové gastro eventy.  Na oba bary navazuje sezení a je možné zajistit jejich samostatné provozy. 

        5. Industriální eventové prostory Smetana Q, Smetanovo nábřeží

Pronajměte si exkluzivní konferenční prostory galerie na břehu Vltavy. Stylově zrekonstruovaný interiér historické budovy v samém srdci Prahy je ideální pro vaše firemní akce, tiskovky, představení produktů apod.

A pokud by vás zajímalo, na co si dát při plánování firemního večírku pozor, mrkněte na ná článek Jak najít to pravé místo pro vánoční večírek.

 

Publikováno 13. 6. 2019
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce