Od oříšků k čokoládě. Aneb první Chocoworld stánek v Čechách.

Hříšně dobrou čokoládu přelitou přes čerstvé ovoce si nově můžete vychutnat v obchodním centru Atrium Flora v Praze. Historicky první stánek turecké značky Chocoworld se otevřel na začátku listopadu a nabízí opravdu hříšná lákadla, kterým se jen nelehce odolává: krájené čerstvé ovoce přelité mléčnou i bílou čokoládou z fontán a k tomu různé druhy oříškovo-bonbónkových posypů.

 

 Značka Chocoworld pochází z Turecka, kde ji najdete téměř v každém obchodním centru. Několik provozoven se objevilo i v dalších zemích blízkého Východu. Do České republiky ji přivedla rodina Toprakci.

Po prvotním záměru provozovat maloobchodní stánky s prodejem tureckých specialit Chocoworld upustil poté, co jsme společně vyhodnotili přesycený stav v tomto segmentu v obchodních centrech.

Posléze přišel Chocoworld s upraveným nápadem, otevřít stánek s kompaktní nabídkou sladkého občerstvení formou čoko-fontán a ovoce. Tento sortiment v domovském Turecku tvoří jen půlku celkově nabízených pochutin (prodávají i waffle, zmrzlinu, zmražené jogurty, turecké sladkosti a oříšky). S ohledem na standardy a zákaznická očekávání na českém trhu, se první Chocoworld zkoncentroval do užší nabídky čoko-fontán a o to víc přidal na designu stánku, oproti stánkům této značky v jiných zemích.

Gabriela Škodáčková z Dejsiprostor Chocoworldu poskytla nejen výběr atraktivních lokalit pro umístění první vlaštovky, ale i celkovou konzultaci s efektivním nastavením retailového konceptu do stánkového provozu, včetně poradenství ohledně nájemních smluv a problematiky maloobchodních pronájmů v obchodních centrech z hlediska právních a daňových postupů.

Patříte k milovníkům čokolády?

Zastavte se i vy v novém stánku Chocoworld v -1.patře obchoďáku Atrium Flora na Praze 3. A jak takové dobroty vypadají, si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Upozornění: Kelímek s čokoládou od Chocoworldu může způsobit závislost! :)

Publikováno 20. 11. 2018
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce