Luxusní značka Oribe slavila 10 let od svého vzniku

Značka Oribe je spojením bohaté zkušenosti vlasového stylingu, módy a umění. Krása, funkčnost, luxus - pro ty, pro které je osobní styl spojen s vynikající kvalitou a účinností! 

V prostorách Vnitroblocku a Jack Daniel's Musician Factory proběhly hned akce dvě. Hlavní akce dne 4.10. bylo představení hlavních vlasových a stylistických trendů renomovaných značek na módních týdnech v New Yorku nebo Paříži. Mandee Tauber, mezinárodní školitelka Oribe z New Yorku, představila hlavní trendy tohoto roku a názorně předvedla styling z módních přehlídek značek Balenciaga, Cinq a Sept a Issey Miyake, na kterých spolupracovala přímo v zázemí.

Dalším cílem tohoto setkání pro stylisty, influencery a redaktory bylo představit limitovanou edici kultovního produktu Dry Texturizing Spray k 10. výročí značky, který je oblíben mnoha hvězdami po celém světě. Současně s tím byla také představena čerstvá novinka Power Drops, která bude uvedena začátkem listopadu.

Druhou akcí dne 5.10. byl workshop pro stylisty ze salonů Oribe, kde je Mandee učila dva celkem náročné styly inspirované trendy roku 2019.

Publikováno 19. 10. 2018
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce