ČSOB hledali útulné místo pro setkání s novináři

V oddělení firemní komunikace ČSOB se rozhodli uspořádat neformální snídani pro novináře v centru Prahy. Jak najít vhodné konferenční prostory s tou správnou atmosférou? Třeba na webu Dejsiprostor.cz.

Dopolední tisková konference Československé obchodní banky na téma Digitální bezpečnost se měla uskutečnit na příjemném, dobře dostupném místě, kde umí připravit kvalitní občerstvení. Pro tento účel si ČSOB na našem webu vybrali kavárnu s výhledem na Václavské náměstí. „Naprosto nám vyhovovala poloha přímo v centru, na Václavském náměstí, která je ideální i pro novináře, protože nemusí jezdit daleko od redakcí. Interiér je skvěle uzpůsoben právě pro takovéto akce, a protože jsme si chtěli s novináři především popovídat o tomto důležitém tématu, prostor jsme si nechali sestavit velmi neformálně, což pohodlná křesílka pěkně umožňují. Všichni byli moc milí, servis naprosto perfektní. Neváhali nám také vyhovět, když jsme požadovali bezlepkové varianty jídel. Quiche byly naprosto bezkonkurenční!“

Akce v neformálním prostředí jsou oblíbené – každý rád na chvilku zapomene na kancelář a spojí práci s relaxem.

Na Dejsiprostor.cz si můžete pronajmout řadu inspirativních a kreativních konferenčních prostor pro vaše eventy. Podívejte se na nabídku nebo zavolejte – baví nás nevšední prostory a rádi se o naše tipy podělíme!

Publikováno 25. 7. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce