Pozvali jsme letenskou Papírnu na návštěvu do Hradce

Testování mimopražské lokality, nového zákaznického segmentu nebo příležitost ukázat svou práci. To jsou důvody, proč si parta z letenské Papírny otevřela zářijový pop-up obchod v Hradci. 

Michal Koubský a Jaromír Koubek z PAPÍRNY vymýšlí a vyrábí sešity, zápisníky, notesy, obálky nebo třeba razítka. Výtvory pak prodávají přímo ze svého skladu na pražské Letné. 
V PAPÍRNĚ jsou otevřeni novým příležitostem, takže to s námi zkusili a zrealizovali netradiční pronájem obchodních prostor - designové pop-up papírnictví v královéhradeckém AUPARKU. Proč se pro pop-up prodej rozhodli a co jim to přineslo? Odpovědi najdete ve slovech Jaromíra Koubka.
 
"Jako mladá firma hledáme nové příležitosti, jak oslovit další zákazníky. Proto jsme se rozhodli využít nabídku a "dalisiprostor" v aule AUPARKU, obchodního centra v Hradci Králové.
Nabídka přišla znenadání, kdy v Hradci pořádali "něco navíc" v rámci přípravy na zahájení školního roku. My jako výrobci sešitů jsme se samozřejmě plně hodili do konceptu, a proto Ivo Suchomel z Dejsiprostor zavolal a zeptal se, jestli do toho jdeme.
Dohoda byla rychlá a bezproblémová. Chtěli jsme zjistit, jak na naše výrobky budou reagovat zákazníci mimo designové trhy, přehlídky a akce. Také to byla dobrá příležitost vyzkoušet si pop-up v novém prostředí s větší dotací prostoru a času. Bonusovým přesahem byla zkouška v regionu, jestli obstojíme i mimo Prahu.
Spolupráce s AUPARKEM byla skvělá, bezproblémová. Prodej jsme vyhodnotili jako vcelku úspěšný, máme zpětnou vazbu z regionu a víme, že i v obchodních centrech najdeme svoje zákazníky. Takže jako pop-up na chodbě se nemusí v obchoďáku prodávat jenom pralinky, mobilní telefony nebo zlaté šperky. Půjde tam cokoliv, co má svojí kvalitu a dokáže oslovit lidi, protože ať už na designovém trhu nebo v obchoďáku, všude jsou lidé, kteří dokáží ocenit dobrou práci a poutavou prezentaci."
 
Také byste rádi zkusili pop-up prodej? Dejte nám vědět, najdeme pro vás místo a domluvíme podmínky pronájmu.
 
Publikováno 26. 9. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce