České oděvy a šperky na Letné

CVRK Design otevřel svoji druhou prodejnu na pražské Letné.

Naďa Ghani, která stojí za provozem prodejen CVRK, prozradila více o celém projektu. „Prodáváme originální oděvy a šperky od českých (a slovenských) designérů. Obchod na Václavském náměstí se úspěšně etabloval a my jsme chtěli "koncept Cvrku" posunout dál. Snažíme se designéry podporovat a umožnit jim setkávat se v našem prostoru se svými zákazníky. Proto jsme vytvořili multifunkční workshopárnu s Lounge cafe, kde organizujeme vlastní workshopy, nebo si je designéři mohou podpronajmout pro své aktivity.“

Byli jsme zvědaví, proč obchod na Letné dostal právě tuto podobu. „Jelikož se zajímáme o design i architekturu, chtěli jsme otevřít obchodní prostory, které bude vzdušné a přitom jednoduché. V obchodě jsme ponechali "prodejní prvky" z obchodu na Václaváku – například variabilní a vyměnitelné boxy, které fungují jako prodejní i galerijní prostor. Multifunkční prostor se nachází v činžovním domě z roku 1902, ve kterém jsme chtěli nechat vyniknout staré prvky – nechali jsme například renovovat parkety, nebo také akcentovat původní vysoké stropy. Mezi jednotlivými místnostmi workshopárny jsme nechali vybudovat skleněné průhledy, které celý prostor opticky zvětšují. Osobně mám pocit, že interiér působí svěže a jednoduše, aby mohla vyniknout autorská tvorba návrhářů i šperkařů."

Prostor CVRK si můžete přes náš portál pronajmout například pro workshop nebo seminář. Popřípadě zkuste jiný pronájem obchodních prostor z naší nabídky.

Publikováno 12. 4. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce